W roku 2013 Festiwal Podróżników Trzy Żywioły obchodzi 10 lat istnienia. Zanim 5 kwietnia ruszy nowa edycja, poprzedzą ją obchody jubileuszu, czyli spotkania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, współorganizowane przez Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda. Od poniedziałku 18.03 do piątku 23.03 odbędą się specjalne pokazy relacji z podróży oraz filmów, W roku 2013 Festiwal Podróżników Trzy Żywioły obchodzi 10 lat istnienia. Zanim 5 kwietnia ruszy nowa edycja, poprzedzą ją obchody jubileuszu, czyli spotkania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, współorganizowane przez Turystyczne Koło Naukowe Wagabunda. Od poniedziałku 18.03 do piątku 23.03 odbędą się specjalne pokazy relacji z podróży oraz filmów, które zostały nagrodzone nagrodą publiczności – „Czwartym Żywiołem”. Będzie to swoisty „powrót do przeszłości” i prezentacja tego co najlepsze w czasie 10-letniej historii Festiwalu.

We wtorek, 19 marca pokaz „W chacie na macie” – Madagaskar oczami Ziemby z Madagaskaru – nagrodzony „Czwartym Żywiołem” w 2012 roku.

www.3zywioly.pl

Program Obchodów jubileuszu Festiwalu Podróżników Trzy Żywioły
Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, Pawilon Sportowy, sala nr 9

19.03.2013 wtorek
18.00 AREK ZIEMBA – „W CHACIE NA MACIE”
19.30 FILM MAREK KLONOWSKI – “Free Tibet Expedition”

Zapraszam, po moim slajdshow: film Klona – mój ulubiony film! Po obejrzeniu nie sposób usiedzieć, człowiek musi wstać i zacząć coś robić. Stymulująca przygoda na Mount Logan.

Z perspektywy… jak było? Super publiczność! Podobno było koło 250 osób – Kraków dopisał, mimo syberyjskiej pogody! Miło poczytać… kto nie lubi dobrej recenzji:

http://magnolie.blogspot.com/2013/03/dlaczego-ostatnio-tyle-tu-afryki-3zywioy.html