Wyprawa na Madagaskar dla odkrywców. W programie zarówno marzenia każdego podróżnika, jak baobaby, lemury i kameleony na wyciągnięcie ręki, ale też wszystko to, co składa się na niesamowitą egzotykę tego kraju, a jest mniej znane poza jego granicami. Ten wyjazd to pasjonująca przygoda z przyrodą, krajobrazami i plemionami Madagaskaru. Między Odrą a Bugiem nikt nie wymyślił niczego porównywalnego.

Terminy:

20.sierpień – 15.wrzesień 2017 – objazdówka i rejs Pangalanes

POTWIERDZONA – ostateczne, potwierdzone daty!

Wyprawa na Madagaskar, program w skrócie:

po zwiedzaniu zakamarków stolicy, które każdemu uzmysłowią, że Madagaskar to najbardziej niecodzienne miejsce na świecie, spływ tradycyjnymi dłubankami lakana, rajd pociągiem przez dżunglę, kąpiele w wodospadach oraz przy egzotycznych plażach i mnóstwo innych atrakcji.

Rezerwaty przyrody pełne sympatycznych lemurów, krótki wypoczynek na wspaniałych plażach, masywy górskie z dala od głównych, wydeptanych tras, mało znane siedliska zwierząt, niesamowite ślady Polaków na wyspie i oczywiście kontakty z pogodnymi i spokojnymi Malgaszami wielu plemion.

Dziesiątki ciekawostek na trasie, które rozpozna, nazwie i wskaże tylko pilot, który doskonale porusza się w tym fascynującym kraju. Pod względem przyrodniczym i etnograficznym Madagaskar jest absolutnym unikatem; państwem – kontynentem, dla Europejczyka stolicą egzotyki i magii.

Ta wyprawa na Madagaskar to: 20 dni programu podstawowego.Objazdówkę wzbogaci rejs Pangalanes, którym większość uczestników jest zwyczajnie zauroczona. Rejs prowadzi przez tereny nieskażone turystyką, gdzie odwiedzamy miejsca, któych już na świecie się zwyczajnie nie spotyka. Po rejsie jest czas zaróno na wypoczynek w miejscu żywo przypominjącym raju, na dalszą dawkę egzotyki, jak i kolejne niezapomniane spotkania z przyrodą i ludźmi.

szczegóły, ceny
kontakt
opinie