Wyprawa na Madagaskar dla odkrywców. W programie zarówno marzenia każdego podróżnika, jak baobaby, lemury i kameleony na wyciągnięcie ręki, ale też wszystko to, co składa się na niesamowitą egzotykę tego kraju, a jest mniej znane poza jego granicami. Ten wyjazd to pasjonująca przygoda z przyrodą, krajobrazami i plemionami Madagaskaru. Między Odrą a Bugiem nikt nie wymyślił niczego porównywalnego.

Terminy:

26.sierpień – 15.wrzesień 2018 – objazdówka i rejs Pangalanes

POTWIERDZONA – ostateczne, potwierdzone daty!

Wyprawa na Madagaskar, program w skrócie:

Rezerwaty przyrody pełne sympatycznych lemurów, krótki wypoczynek na wspaniałych plażach, masywy górskie z dala od głównych, wydeptanych tras, przejazd ostatnim na świecie pociągiem na gumowych kołach, mało znane siedliska zwierząt, niesamowite ślady Polaków na wyspie i oczywiście kontakty z pogodnymi i spokojnymi Malgaszami wielu plemion.

Dziesiątki ciekawostek na trasie, które rozpozna, nazwie i wskaże tylko pilot, który doskonale porusza się w tym fascynującym kraju. Pod względem przyrodniczym i etnograficznym Madagaskar jest absolutnym unikatem; państwem – kontynentem, dla Europejczyka stolicą egzotyki i magii. Mamy ogromną szansę na udział w unikalnym obrzędzie famadihana, więcej o nim w programie wyjazdu.

Objazdówkę bardzo wzbogaci rejs Pangalanes, którym większość uczestników jest zwyczajnie zauroczona. Rejs prowadzi przez tereny nieskażone turystyką, gdzie odwiedzamy miejsca, których już na świecie się zwyczajnie nie spotyka. Po rejsie jest czas zarówno na wypoczynek w miejscu żywo przypominjącym raj, ale też na dalszą dawkę egzotyki, jak i kolejne niezapomniane spotkania z przyrodą i ludźmi.

W tym programie brak jest górskich trekkingów, wymagania fizyczne są tyle, co żadne. Inne wymagania? Tak, lubić podróżować w małej i sympatycznej grupie.

szczegóły, ceny
kontakt
opinie